| HardCandy a întrebat:

Am o unitate Elonex Prosentia (cu placa de baza N1996),unitatea este foarte veche, asa ca am cumparat o alta placa de baza(KM4AM) stiti cumva daca placa asta noua este compatibila cu PC-ul?
Adica sa nu am surpriza sa o pun pe asta noua si sa nu meara!

MULTUMESC DE ATENTIE! happy

Cine ma ajuta are FUNDA happy

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Vorbim aici: http://www.epasystems.ro/asistenta-it-online/

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Tu chiar esti Joker! Pai tu intrebi dupa ce ai cumparat-o?

| HardCandy explică (pentru K0sti):

Am cumparat-o in urma cu ceva timp, din lipsa de conostinte...a venit un om si a spus ca nu poate sa o monteze, dar am vazut ca nu s-a prea straduit, de asta intreb...

| K0sti a răspuns (pentru HardCandy):

Pai daca era un om priceput, nu-i trebuia mai mult de 10 secunde sa-si dea seama! Asa ca...nu prea avea ce sa se straduie!

| HardCandy explică (pentru K0sti):

Pana la urma ce sa fac cu ea? Sa incerc sa o montez? Iti trimit cateva poze in legatura cu asta?