| Doctoru_7315 a întrebat:

Am primit o casca bluetooth SILVERCREST SBH 3.0 A1 dar fara manual de utilizare. Imi poate da cineva informatii cum sa o conectez la telefon meu, cum se foloseste?

2 răspunsuri:
| BMWX10 a răspuns:

Deci telefonul pe care il ai trebuie sa aiba nluetooth.activezi bluetooth si cauti dispozitive.o sa iti apara numele la casca te conectezi, si gata. sper ca te-am ajutat

| Doctoru_7315 explică (pentru BMWX10):

Nu m-ai ajutat deloc. daca aparea nu mai eram nevoit sa cer rezolvare aici. Din pacate nu am primit si manualul de instructiuni ca asa rezolvam problema. M-am gandit ca din toata comunitatea poate cineva se nimerea cu acelasi tip de casca.