| Kolors a întrebat:

Salut.Am primit un mesaj cu = in el iar cand am dat pe el mi s-a restartat telefonul, am Orange hiro.Ce pot sa fac.Acum cand primesc un mesaj ca ala mi se restarteaza telefonul.

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Poti incerca sa deschizi astfel de mesaje cu o alta aplicatie SMS (ex. Hangouts). In cazul in care situatia persista, poti face o revenire la setarile din fabrica ale telefonului sau poti trimite telefonul in Service.

O zi buna,
Orange Helper

2 răspunsuri:
| suffarstar a răspuns:

Nu ai ce face decat sa-l blochezi pe cel care ti-a trimis mesajul. Este specific smartfonurilor mai ieftine. Stiam ca si cele de la Vodafone sau Allview tot asa fac. Si eu am primit mesaj cu = dar nu mi s-a intamplat nimic, am HTC.