| emoboy a întrebat:

Am probabil cea mai enervanta problema pe care nu am inteles-o.Se face ca dupa 15minute de cand am pornit web-ul,mi se blocheaza PC-ul(unitatea nu mai raspunde la nimic,nici ledurile de la caps lock,num lock nu se mai aprind/sting).E treaba ca daca-i dau restart si pornesc web-ul,nu mai filmeaza nimic(imi apare o imagine roz), iar virusi nu am si chiar daca reinstaleaz windows-ul(iar)nu se schimba nimic.Ce as putea sa-i fac?

3 răspunsuri:
| shannygelu a răspuns:

Verifica daca ai driverul corect la camera web instalat

| heddy10 a răspuns:

Ori sunt ramii de vină, ori procesorul.

| daniel2588 a răspuns:

1.verifica ramii
2.curata sursa si racitorul de la procesor de praf
3.verifica daca ai pasta la procesor
4.verifica alimentarea de la hard
(mai mult ca sigur e procesorul) se incinge cam tare probabil astea sunt simptomele
Sper ca te-am ajutat macar un pic happy