| Anonim000069 a întrebat:

Am pus o placa video (Asus nVidia g force 210 turbo cache ddr3 1gb) si nu merge sa instalez driverul Vga. Bag cd-ul placii, instalez driverul, apoi scrie ca s-a instalat, se restarteaza pcu si apare un ecran albastru cu mai multe optiuni. Aleg optiunea Video si dau sa instalez dar nu se instaleaza, iar cand ies din setup se aprinde pcu, intra in desktop si scrie ca " File dll is not load". Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia toate driverele care iti trebuie pentru placa video de pe net.

1 răspuns:
| stefanvladvlad a răspuns:

Ai incurcat calculatorul
cred ca trebuie sa le instalezi din nou