| anonim_4396 a întrebat:

Salut,am reinstalat windows-ul ( 7 ) si aveam 150gb. Local Disk C era de 50 gb si Local Disk D de 100 gb.Acum nu imi mai arata Local Disk D... de ce? sad Funda.

Răspuns Câştigător
| florin1979 a răspuns:

Ai team viewer? lasa la privat id-ul de mess si te ajut tongue

4 răspunsuri:
| djdani1 a răspuns:

Salut!
Cand ai instalat sistemul de operare ai uitat sa adaugi inca o partitie si anume d.De aceea nu iti apare.
Bafta!

| AndreiGabi a răspuns:

Add andreigabi55, baga teamul si te ajut eu.

| 4ndr33y a răspuns:

Si cat este acum C:? Este posibil sa fii sters D si sa-l fi lipit cu C: deci e posibil ca C: sa aiba 150Gb... verifica!

| lmny a răspuns:

Pentru ca nu l-ai instalat bine. Foarte probabil sa nu mai poti recupera datele care le aveai.
Data viitoare sa te documentezi mai bine inainte de a incepe ceva serios!