| ElFenomen a întrebat:

Salut
Am reinstalat windows-ul recent si nu mai merge sa imi reinstalez driverul audio iar cand intru in sistem imi spune no driver found.
ca si info: BIOS: Award Modular Bios v6.0; Operating system : Micro. Wind. XP Prof. 5.1 Built 2600; Procesor Intel Celeron CPU 2.00GHz
Daca ma puteti ajuta cu un driver audio compatibil as aprecia.

1 răspuns:
| Lumine a răspuns:

Buna!
Poate fi o problema de la windows, sau driverul audio a luat un virus...
Dar, pe site-ul acesta gasesti driverele necesare.
http://www.touslesdrivers.com/

1.Dari sus la "mes drivers"
2.Click pe "lance la detection"
3.Instalezi programul si astepti sa-ti scaneze pc-ul
4.Jos iti vor aparea drivele pe care nu le ai instalate in pc...

Succes!