| ScaryBum a întrebat:

Am reusit zilele astea sa fac rost de o memorie HyperX FURY Blue 4GB, DDR3, 1600MHz, CL10, 1.5V. Si placa mea de baza spune ca e compatibila cu 1066, 1333, 800 MHz aceasta este placa mea de baza http://www.msi.com/product/mb/G41M-P26.html#hero-specifi cation. Ceea ce vreau sa va intreb este daca mi s-ar potrivi sau daca as incerca sa ii instalez s-ar arde ceva

1 răspuns:
| Jipa95 a răspuns:

Se potriveste de minune, si stai linistit ca nu pateste nimic daca pui memoria pe placa.