| babybaby1985 a întrebat:

Salut..Am revenit cu o intrebare ..Am o tablet android de la Mediacom SmartPad 706i..ma puteti ghida de unde sa descarc un magazin play..va multumesc

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

In cazul în care aplicația Magazin Google Play nu se afișează, contactați operatorul de telefonie mobilă sau producătorul dispozitivului pentru a obține ajutor. Din păcate, aplicația Magazin Google Play nu poate fi descărcată – fie o aveți, fie nu.
Sursa:https://support.google.com/googleplay/answer/190860?hl=ro

2 răspunsuri:
| theodorafemme2001 a răspuns:

Daca nu o ai deja instalata, du-te la un Orange shop sau de unde ai luata-o!

| xRobertx a răspuns:

Aplicatia Magazin play nu poate fi descarcata sad inseamna ca tableta e chinezarie ceva... daca e te poti duce la Orange sa vezi ce iti poate face. funda? big grin