| TheDarkDragon a întrebat:

Salut.Am scapa telefonul pe jos, un Acer (nu mai stiu sigur ce model) si s-a spart ecranul.Cand l-am pornit, totul era alb, cred ca s-a spart display-ul.Cam cat costa o reparatie?

4 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Dsiplay-ul stiu ca costa foarte mult..Mai bine iti iei un alt telefon.

| LTAA a răspuns:

Degeaba imi spui de Acer, daca nu mai stii modelul, e foarte important. E o diferenta mare de pret pentru sticla, ecran si touchscreen de la un telefon low-cost fata de un High-end.

| TheDarkDragon explică (pentru LTAA):

E liquid Z2

| sltlp a răspuns (pentru TheDarkDragon):

Undeva la 300 lei cred eu. http://www.gsmnet.ro/display-uri/display-acer-liquid-z2-original--81349 piesa, si manopera 50-100 lei.