| BTWIN a întrebat:

Am scapat tableta din mana si acum ecranul e in mare parte alb, uneori palpaie sau mai apar dungi (tot albe) ...touch-ul inca merge,raspunde la comenzi,mergi si butoanele laterale pentru volum sau inchidere, dar nu merge ecranul. Aveti idee ce problema are? o am de la RCS-RDS, am primit-o gratis la abonament.Credeti ca o repara ei?

1 răspuns:
| octav005 a răspuns:

Nu o repara. cel mai probabil o duci la service si o pot repara contracost.
mai bine cumperi alta noua