| DRAGOSH977 a întrebat:

Salut,am schimbat parola la mess si am uitat-o.O pot afla cu parola cea veche? daca da cum?(nu stiu ce am raspuns la intrebarile acelea). funda

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| PяInCєSs a răspuns:

Pff e ca si cum ai intreba cum intri pe adresa mea de mess... Pai ai setat macar adresa alternativa? daca da atunci dai uitare parola. si o sa iti trimita un link in mail-ul respectiv sa resetezi parola, daca nu, imi pare rau dar nu mai ai ce face happy Incearca sa iti aduci aminte ce parola ai pus, la ce te gandeai in momentul ala, poate iti revine in minte. Bafta!

| Faniii a răspuns:

Trebuie sa pui adresa de e'mail alternativa pe care ai pus'o cand te'ai creeat idul, sau dai klick jos unde scrie Forget my password si o sa te puna sa pui id, si parola noua.

| titit a răspuns:

Cum pot sa afle parola uita de mess