| sebastian311 a întrebat:

Am si eu nevoie de niste camere de supraveghere cu care pot vedea si auzi in timp real tot ceea ce se intampla intr o anumita incapere; si de asemenea sa pot vorbi cu persoanele aflate in incaperea respectiva.Totodata,as vrea sa pot vedea filmarile pe telefon, iar toate astea sa se intample de la o distanta de 200-300km.

Practic intrebarea mea este urmatoarea:este posibil?laughing
Nu conteaza pretul, eu doar vreau sa stiu daca este posibil si cum se numesc tipul acela de camere.

Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

E posibil.
Sunt camere wifi, mai sunt unele (tot wifi) care pot fi accesate din alte retele (din exterior) numite p2p (peer to peer).
Dar la fel de bine poți folosi orice smartphone ieşit din uz dar funcțipnal.