| dydydeea a întrebat:

Am si eu nevoie de putin ajutor in legatura cu parola la facebook.
Deci...aseara mi am schimbat parola la facebook si nu stiu ce parola mi am pus, de fapt stiu dar am gresit o litera cand am scris o si nu stiu stiu ce litera dar in fine sa zicem ca am uitat parola laughing deci cum as putea sa o schimb? pentru ca am cautat si nu am gasit, am dat acolo la "ti ai uitat parola" si am incercat dar nu merge...sau ma rog nu stiu cum laughing) facebook-ul este facut pe telefon si cand ma loghez, ma loghez cu numarul de telefon si nu cu e-mail ul. stiu ca era intr-un timp o chestie cu un cod, adica ceream sa imi trimita un cod pe numarul de telefon si schimbam astfel parola dar nu gasesc laughing) si singura solutie sa schimb parola este cu codul laughing)
Va rog ajutati-ma.
Multumesc

3 răspunsuri:
| Silent3025 a răspuns:

Ce e mare arta? uite aici ce trebuie sa faci https://ro-ro.facebook.com/help/213395615347144/

| Gabryel85 a răspuns:

Nu cred, stai linistita... cere un cod nou, daca poti. Nu ai cum sa il pierzi definitiv. Poti cere oricand un nou cod pe sms. Te poti loga si de pe calculator cu numarul de la telefon.

| MrHat321 a răspuns:

Fa-ti alt Facebook… si mie mi sa întâmplat la fel si a trebuit sa îmi fac unul nou sad