| RobyRobert98 a întrebat:

Am si eu nevoie sa imi spuneti un program de editat poze... in afara de photoshop si picasa!

Dau funda!

Răspuns Câştigător
| Headshott a răspuns:

Pixlr.com. e online.

6 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Depine ce vrei sa faci. Uite aici unul bun:
http://www.phoxo.com/en/

| gelu1970 a răspuns:

Gimp. e un photoshop free

| Sebi200000 a răspuns:

Salut! Incearca Photoscape, e bun pentru indepartarea negilor, cosurilor, curata pielea, poate sa editeze lumina si altele. Dar daca vrei sa editezi fata, picioarele sau alte parti ale corpului poti folosi Photo Editor. Cel mai bun este Photoscape. happy
Funda? happy

| Psh a răspuns:

Photogramio.com

| Anutzaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

E foarte bun INSTAGRAM. E suuper! Daca iti place imi dai funda?! :-P