| ThomasMartin a întrebat:

Salut am si eu o intrebare. Am un telefon Samsung galaxy spica i5700 cu android vechi cu o versiune de firmware de 1.5 si as dori sa ii fac un upgrade la 2.3 stie cineva cum pot face asta?

3 răspunsuri:
| AdelinGrigorescu a răspuns:

Te duci la un centru Vodafone si iti va lua 50 lei pentru instalare.

| Silviu591 a răspuns:

Ti-ai da telefonul de pereti daca ai face asta, ar merge mult prea greu, ti-ar face numai probleme, mai bine ramai la versiunea standard

| s3by98 a răspuns:

Eu nu prea cred ce spune ade98 deoarece trebuie sa existe o versiune de android configurata pentru. telefon. Poate iti poti instala 1.6, dar nu cred ca poti mai mult.