| Maco32 a întrebat:

Am si eu o intrebare:ce tablete imi recomandati? si sa fie peste procesor dual core si android 4.0. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Ineys a răspuns:

Ce buget ai? iti recomand Sony/Samsung/Apple, daca ai bani... daca nu, te poti uita la firme mai noname. Intra pe PCgarage, la tablete, si ai acolo filtre. Selecteaza processor dual core. Android 4.0 au toate, chiar mai nou de 4.0.

| Ineys a răspuns (pentru Ineys):

Bine, acum sa nu intelegi gresit, toate tabletele au android in afara de APPLE... laughing

4 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Sunt o gama variata de tablete care satisfac nevoile consumatorilor. Depinde la ce vrei sa o folosesti si cat de des.

| Maco32 explică (pentru Jipa95):

Eu am intrebat ce tablete imi recomandati nu cum sunt ele straight face

| Jipa95 a răspuns (pentru Maco32):

Esti idiot? Si eu de unde sa stiu ce tableta sa iti recomand daca nu stiu ce vrei de la una?