| joe11 a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare: Consola Sony PlayStation 3 Slim & Lite, 12GB + Controller Wireless DualShock 3, negru sau Consola Microsoft Xbox 250 GB + Controller Wireless Microsoft Xbox 360 + Joc Halo 4 + Joc Tomb Raider?

2 răspunsuri:
| SorinTudor a răspuns:

Eu as alege Xbox, ai mai multe la un pret mai mic + accesoriile de Xbox sunt mai ieftine ca cele de Play Station

| Ag30Fdr4g0nz a răspuns:

Daca vrei multiplayer, ti-e mai ok pe Xbox teoretic. PS3 are avantajul ca e si blu-ray player. Adica are suport multimedia. Ar mai fi de ales intre jocurile exclusive pentru fiecare consola in parte. Adica astea http://en.wikipedia.org/......eneration) Eu mi-am luat PS3 pentru a ma juca God of War. HALO de la Xbox nu ma pasioneaza.