| vLooM a întrebat:

Salut

Am si eu o intrebare.
Daca eu am abonament la rds pentru tot pachetu (telefon fix+internet+tv) fibra optica.
Am auzit si eu ca in prima luna iti vine mai mult (eu trebuie sa platest 65 lei pe luna normal) asa este vine mai mult in prima luna sau este doar o aberatie big grin?

Dau funda!

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Posibil sa ai de platit si pentru hardware/instalare. Da' tu nu te uiti pe ce semnezi?

| vLooM explică (pentru KodrutZ):

Am vb cu cineva care lucreaza acolo la rds si mi-a confirmat. platesc doar abonamentu respectiv 65 lei.

| Stoicanoiu_Razvan_1989 a răspuns:

Poate sa îți vina mai mult în cazul în care instalarea pachetului tău nu este gratuita, dar dacă este gratuita nu are cum să îți vina mai mult de plata