| FreaKy01 a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare despre iphone 2g imi apare pe ecran iPhone dedezactivat conectare la itunes ce sa fac!

Răspuns Câştigător
| tudyzor a răspuns:

Trebuie activat cu orice cartela in caz ca este neverlocked. daca este blocat in vreo retea trebuie decodat cu o cartela ce tine de acea retea. daca totusi nu se poate in acest fel mergi cu el intr-un service in caz ca nu te pricepi pentru ca e foarte mare bataie de cap cu iphone.si vorbesc din propie experienta ca si eu am patit ceva identic pe un 3g. sper sa fie neverlocked sa poti rezolva imediat problema cu "bijuteria". tine`ne la curent:*

1 răspuns:
| HeiligKreuzAchtAcht a răspuns:

Poate ai dat log out accului de pe itunes...Peace