| Razvan199814 a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare si sper ca imi veti raspunde cat mai repede posibil! Tocmai ce mi-am schimbat windows-ul si cand am intrat in my computer, partitia "D" nu mai erasad Va rog spuneti-mi cum sa o pun la loc.

1 răspuns:
| PerryP a răspuns:

Salut, intrebarea este atunci cand ti-ai schibat windowsu-ul trebuia sa algii partiile daca ai nu ai facut asta trebuie sa reinstalezi windows-ul daca ai ales partitiile fai in felul urmator dai click dreapta pe my computer apoi dai manage apoi cauti jos disk management si iti apare acolo pe la mijloc ca un driver sunt vreo 2-3 si deaspura lor se vede cu albastra daca este una cu negru dai dublu click pe ea sau clik dreapta si trebuie sa fie ceva ce zice sa bagi driverul dai acolo si gata. Funda?