| Z_Claudiu_1996 a întrebat:

Am si eu o problema, acum de curand am achizitionat un Samsung Galaxy s6 Edge+ si acum mi-a aparut o mica pata gri foarte putin vizibila pe mijlocul ecranului si nici nu se mai incarca asa rapid ca la inceput, nici pe incarcare standard si nici pe rapida... adica acum este una si aceeasi... Oare sa fie de la baterie?
Incarcare rapida la inceput : 1h si un pic
Incarcare standard la inceput : 2h maxim
Incarcare acum : minim3 ore.
Mentionez ca e acelasi incarcator.

1 răspuns:
| Clorox a răspuns:

Daca mai ai garantie, du-l! Daca nu, imi pare rau, am observat ca este o problema obisnuita la Samsung s6!