| anonim_4396 a întrebat:

Salut am si eu o problema am instala windows 7 insa am o problema cu sunetul driverul original e compatibil doar cu xp si vista am facut upp de pe site-ul celor de la realtek insa se aude foarte incet precizez ca am facut toate setarile sti cine dc?
multumesc astept eventualele raspunsuri! app am windows 7 64biti

1 răspuns:
| ronin33dan a răspuns:

Ar trebui sa lasi win7 sa-l lasi sa-si faca updatarile si apoi selectezi doar driverul de sunet.