| Tunder22 a întrebat:

Salut am si eu o problema am luat un joc de pe net si dau sa il instalez pe la jumatea instalarii apare o eroare in legatura cu ISDone. dlll.
Ma uit pe net si descopar ca la anumite jocuri se intampla ca din cauza acestui dll jocul sa nu fie instalat complet.
Am incercat sa rezolv problema:
1.Am inlocuit dll vechi cu unul nou am dat >>Startruncmd si am scris regsvr32 Isdone.dll apas enter si brusc apare o eroare:

"The module Isdone.dll was loaded but the entry-point DLLRegisterServer was not found Make sure that is a valid DLL or OCX file and then try again" (probabil nu trebuia sa se intample asta) am dat restart si nimica.

Are cineva o idee cum pot rezolva eroarea.

1 răspuns:
| DeyCj a răspuns:

Da.Cu un joc original nu contrafăcut, sau dacă tot îţi plac prostiile contrafăcute(nu pyaretate că nu îi tot una) măcar fă-ţi rost de un kit complet sau original.Ăla ştii precis că e complet şi nu conţine Dll-uri lipsă. Succes