| A1ida a întrebat:

Salut
Am si eu o problema am o tableta Allview viva c7 quad core si de cateva minute mi-se oprise cand eram pe facebook. Adica mi-se oprise am apasat lung pe butonul oprire/pornire si sa aprins apoi am intrat iar pe facebook si a fost la fel dupa iar am aprins-o si ma-m jucat subway surfers si iar sa oprit... Va rog sa ma ajutati... FUNDA

Răspuns Câştigător
| Soka577 a răspuns:

Este posibil ca bateria ta sa se fi supraincarcat las-o 24 de ore la racit iar dupa las-o sa se reformateze la incarcat 24 de ore chiar daca se incarca mai repede nu conteaza obligatoriu 24 de ore la ambele probleme. Sper ca te-am ajutat.
Funda?