| AfroBelgianu a întrebat:

Am si eu o problema. Am reinstalat ieri windows-ul si acum nu mai am sonor, iar cand vreau sa intru in GTA san andreas imi da o eroare de genu:Grand Theft Auto SA cannot find audio card installed. Ce e audio card? E un program de instalat? Plzzz dati-mi si un link de download daca da! Va rog sa imi spuneti ce sa fac!

3 răspunsuri:
| Piticaaa a răspuns:

Nu ai instalat si tu CD-urile pe care le are PC-ul tau? Nu ai instalat placa audio, asta inseamna. Ai nevoie de ea daca vrei sa auzi ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merge

| gaming1000 a răspuns:

Pai iti zice ca nu poti juca GTA SAN ANDREAS daca nu gaseste sunetul. Inseamna ca nu gaseste driverul placi audio asa ca incearca sa instalezi driverul.

Daca nu, sa-ti pun o intrebare :

Ai re-instalat windowsul?