| 7Azaky a întrebat:

Am si eu o problema...am un nokia 2730i si de 1 saptamana nu mai imi recunoaste cartela sim! Am pus cartela in alt telefon si mi-o recunoaste!
Care este problema? Si cum as putea sa o rezolv?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie... dar l-am vandut... (am specificat problema) si mi s-a spus ca l-a service a fost reparat! funda?

3 răspunsuri:
| 7Azaky explică:

Nu e pe abonament big grin e pe cartela!

| oo4099 a răspuns:

Daca l-ai luat pe abonament si vrei sa pui alta cartela decat una din reteaua de telefonie de la care l-ai luat nu iti va merge.Trebuie decodattongue

| lumy5 a răspuns:

Du-te la operatorul tau de telefonie mobila cu cartela, spune-i ce problema ai si poate sa ti-o schimbe, sau oricum sa rezolve cumva.