| Podwer a întrebat:

Salut am si eu o problema am un site cu platforma wordpress si am facut un intr-o in flash a iesit destul de bine big grin si acum vreau sa il pun pe site pe prima pagina adica cum intra cineva pe site sa apara si introul stie cineva cum pot face dau funda big grin

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cum se face, dar dacă vrei să fie bine cotat site-ul, renunţă la flash, nu e apreciat pentru vizibilitatea site-ului. Dacă vrei mai multe informaţii despre ce se apreciază la un site, intră pe WOOrank.
Şi te invit şi pe site-ul meu, lecturirecenzate.ro!