| Dan9602 a întrebat:

Am si eu o problema cu adaugatul videoclipurilor in Power Point. Descarca videoclipul de pe youtube, il convertesc in wmv, in pun in ppt si cand ii dau play, sunetul se aude dar se vede negru... Am nevoie de raspuns cat mai repede, multumesc!

1 răspuns:
| AlexUnderADS a răspuns:

Multe programe de converitit nu convertesc asa cum trebuie, nu sunt prea bune. Iti spun din propie experienta. Incearca sa faci rost de acel video direct in format wmv sau daca nu iti trebuie neaparat acel video, incarca altul pe care il gasesti pe net in format wmv.