| madalin87 a întrebat:

am si eu o problema cu laptopul, la un anumit interval de timp ecranul se stinge(de exemplu daca vad un film sunetul inca se reda)

Răspuns Câştigător
| MskDesign a răspuns:

Completez ca daca dupa reinstalare ii face aceeasi problema se duce cipul grafic.

3 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

Reinstaleaza windowsul si poate o sa rezolvi problema.

| madalin87 explică (pentru MskDesign):

Doar l-am reinstalat si am aceeasi problema, deci pot sa il duc linistit la un service, nu pot face chiar nimic?

| RaduTN a răspuns (pentru madalin87):

Du-te cu el la service!

| MskDesign a răspuns (pentru RaduTN):

Completez ca daca dupa reinstalare ii face aceeasi problema se duce cipul grafic.