| alexz25 a întrebat:

Salut, am si eu o problema cu o eroare tare enervanta, am sa va rog pe cei care vedeti postarea sa lasati macar o parere.
Eroare este urmatoarea : " (numele aplicatiei)has encountered a problem and need to close.We are sorry for the inconvenience".
Imi ape cand incerc sa pornesc world of metin2, cand vreau sa instalez google chrome, sau opera, etc...
Va mai rog inca odata lasati macar o parere chiar daca o fii ea gresita, nu costa nimic happy

7 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Baga o devirusare full! Da nu cu prostii de antivrusi! Bitdefender sau Kaspersky!

| anonim_4396 a răspuns (pentru K0sti):

Sau,descarci kaspersky rescue disk, il arzi pe un cd cu iso image. Apoi il introduci in sertar si restartezi. daca pc-ul tau e setat sa boot-eze sertarul(unitatea optica) prima data, la restart iti va aparea kaspersky.Scanezi cu el sistemul. Sunt diferite metode dupa cum vezi.

| alexz25 explică (pentru K0sti):

Am scanat cu avast si nu mi-a gasit niciun virus, windowsul de abia l-am instalat :'(

| alexz25 explică (pentru anonim_4396):

Mdea windowsul de abia l-am instalat sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Start>Control Panel>Sistem and securuty> action center>Change action center settings>problem reporting center>si bifezi "Never check for solutions" ca sa nu iti mai dea niciodata erorile pe ecran>ok>ok

| alexz25 explică (pentru anonim_4396):

Cum adica nu mi le vor mai da pe ecran, adica ele tot vor actiona doar ca nu se vor mai afisa?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu se vor mai afisa erorile. descarca mai intai advanced system care si scaneaza, descarca si ccleaner si scaneaza.Descarca multi antivirusi si scaneaza. Daca ai ceva in calc la acre nu tii asa de mult reinsataleaza windows-ul.Dar potimuta si documentele in alt local disk, D de exemplu si reinstalezi windows-ul. Costi spunea de o devirusare full dar fiecare antivirus depisteaza ce are el in date. Nu exista un antivirus sa depisteze toti virusii. Cel mai simplu e sa reinsalezi windows-ul.In 40 de min e gata.