| Ciudă_Beau_1910 a întrebat:

Salut, am si eu o problema cu un Orange Stockholm. a introdus cineva mai multe tipare gresite ( acel cod din 9 cercuri care treabuie unite pentru a debloca menuil telefonului) si acum imi cere sa ma loghez cu cont de google... am introdus contul de google. si nu merge, am facut alt cont ..la fel, nu merge. si nu stiu ce sa-i mai fac. Ma poate ajuta cineva? dau funda :*!

Răspuns Câştigător
| ahlrh a răspuns:

Salut!
Nu telefonul este devina.

Ca sa primesti din nou accesul la telefon trebuie sa te loghezi cu primul cont Google pe care l-ai sincronizat cu telefonul.
Daca nu reusesti, singura solutie e sa-l trimiti in service.

Succes!

1 răspuns:
| Pop_Daniel_1983 a răspuns:

Salut sunt daniel si o verisoara mea a avut probleme cu un Samsung galaxi note ai cerea contul de google si parola si lo blocat. trebuie sa resetezi tableta si sa bagi un cont si o parola de google reala eu i-am rezolvat telefonul l-am resetat si i-am pus parola si userul de google si merge.trebuie sa apesi simultan tasta volum sus home si tasta cu care blochezi tableta il resetezi si iti faci un cont nou google si il bagi. funda postat la 8 Februarie 2014 12:18 postat la 8 Februarie 2014 12:22