| dariusw0w a întrebat:

Salut, am si eu o problema cu un router D-Link, dupa ce l-am instalat corespunzator, am bagat id-ul si parola de la rds, gasesc adresa de wi-fi, merge, semnal full, dar nu este internet deloc, nu se incarca nicio pagina, trebuie cumva sterse adresele de PPPoE vechi din calculator inainte de a configura routerul, daca da, cum? care este solutia? mersi.

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Normal ca trebuie sterse, oricum nu se mai folosesc, dar oricum nu au treaba cu routerul!