| ronaldo07 a întrebat:

Salut.am si eu o problema cu windows-ul.am windows vista si vreau sa-mi instalez windows xp, dar imi da o eroare.dr-dos.scriu e:\i386\winnt. exe si apoi imi apare un ecran albastru cu:
"An internal Setup error has occurred.
Could not find a place for a swap file.
Setup cannot continue. Press ENTER to exva rog ajutati-ma ca imi trebuie urgen

1 răspuns:
| cybershot a răspuns:

Incearca sa instalezi alt windows adica alta versiune. nu conteaza ca e xp vista sau 7... ia un alt dvd cu alt windows care a fost testat prealabil si o sa iti mearga fara probleme ...hai cu funditaaaaaaaaaaaa