| ropsaDF a întrebat:

Am si eu o problema si caut rezolvare.
Am un Allview v1 viper de 16gb. Am cumparat un cablu OTG. L-am atasat la telefon si am atasat su stick de memorie pe 16 gb la cablul OTG. Telefonul nu citeste stickul...Ce trebuie sa fac sau ce trebuie sa instalez ca sa functioneze?
pls ajutati-ma. dau funda si vot.

1 răspuns:
| HereToHelp a răspuns:

Incearca cu Total Commaner. Descarca si deschide aplicatia si ar trebui sa te duca la memoria externa, adica la stick
Ai aici un link de download: https://play.google.com/......ps/details