| Tea_Alexandru_1998 a întrebat:

Salut am si eu o problema stie cineva daca sunt sau nu sunt firele de inca doua boxe la un logan 1.4 2005 berlina trase. si daca da de unde incep si unde se termina. Multumesc (in casetofon sunt doar pentru doua boxe) in rest nu mai iese nici un fir si mai sunt inca doua iesiri separate in afara de iesirile de la celo doua boxe, si la iesirile celor doua sunt pe mufe mai multe fire. in concluzie vreau sa stiu daca sunt trase sau nu inca 4 fire pentru legarea a inca doua boxe. multumesc

1 răspuns:
| RecKinul a răspuns:

Poți lega alte boxe în paralel cu cele existente dar nu cred că e bine. Stația este făcută să suporte o anumită impedanță și să dea o anumită putere maximă. Nu cred că vei rezolva nimic prin legarea mai multor boxe.