| Deea_Andreea_1985_7Jem a întrebat:

Am si eu probleme cu un laptop! Mai exact imi apare o eroare de la Windows Features ceva legat de NET Framework. Error code:0x800F0906. Ma poate ajuta sa scap de ea.

9 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Reinstaleaza.Net Framework : http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=42642
Era bine daca stiam si ce Windows ai. Daca nu merge mai anunta-ne.

| Deea_Andreea_1985_7Jem explică (pentru Salontanul):

Windows 8

| Salontanul a răspuns (pentru Deea_Andreea_1985_7Jem):

Incearca ce ti-am spus eu si apoi raspunde-mi.

| Deea_Andreea_1985_7Jem explică (pentru Salontanul):

Am instalat si pana acum nu mi-a mai aparut nimic. sper sa nu mai apara

| Salontanul a răspuns (pentru Deea_Andreea_1985_7Jem):

Ma bucur!

| Deea_Andreea_1985_7Jem explică (pentru Salontanul):

Tot imi apare...acum mi-a aparut iar

| Salontanul a răspuns (pentru Deea_Andreea_1985_7Jem):

Schimba Windowsul. Ia-ti alt DVD cu Windows. Probabil are o defectiune!

| horia2012 a răspuns:

Eroarea iti apare de la varianta NET 3.5. Vezi aici cum o instalezi pe W 8.0:
https://www.youtube.com/watch?v=AfHnAvRMijk

| Deea_Andreea_1985_7Jem explică:

Nici macar nu pot face ceva sa nu imi mai iasa din jocuri cand apare eroarea asta?