| InTeReSsUl04444 a întrebat:

Am si eu un laptop Asus Rog G751jy, cu windows 7 SP1! Mi-am achizitionat si eu The Crew.L-am pus la descarcat iar dupa finalizare dau play, dar nu se intampla nimic! Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| maradona10 a răspuns:

Aa ok am inteles acum

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Laptopul e foarte bun, e nu porneste poate e de la windowos, ala e joc /film?

| InTeReSsUl04444 explică (pentru RAY):

E joc!

| RAY a răspuns (pentru InTeReSsUl04444):

Trebuie sa intre el man, nu se poate sau nu ai netframework 4.5. am mai patit si eu dar am dat run

| InTeReSsUl04444 explică (pentru RAY):

Ce treaba are netframewotk? Asta nu e pentru minecraft?

| RAY a răspuns (pentru InTeReSsUl04444):

Nu,aia e o chestie ce tine de windows

| maradona10 a răspuns:

Cum adica nu se intampla nimic nu iti scrie absolut nimic e ca si cum nu s-ar intampla nimic? sau iti vreo fereastra cu close the program etc

| InTeReSsUl04444 explică:

Daca pun windows 8/8.1 are ceva? Imi vor merge majoritatea jocurilor gen bf4, gta 5, titanfall? As pune windows 10 dar...nu stiu daca vor merge jocurile.

| maradona10 a răspuns (pentru InTeReSsUl04444):

Cel mai sigur este sa pui windows 7 professional 64bit dar daca vrei poti sa incerci si 8 dar daca ai pune windows 7 professional original cred ca iti va merge orice fara probleme. dar de ce nu ai luat un pc de jocuri daca iti plac foarte mult jocurile. nu poti compara un pc cu laptop sau consola de joc eu am pc l-am cumparat acum 4 anii si la ora actuala imi merge orice joc (nu chiar la full graphic) dar inainte totul imi mergea la maxim.

| InTeReSsUl04444 explică (pentru maradona10):

Mi-am luat lapotop deoarece sunt intr-un liceu cu internat iar sa car pc-ul dupa mine in wekeend e destul de rau...

| maradona10 a răspuns (pentru InTeReSsUl04444):

Aa ok am inteles acum