| OMCremix a întrebat:

Salut am si eu un nokia c5 si am o problrma cu el (de nou )straight face am asculta o data muzial la el in casti pana i-s-a terminat toata bateria si de atunic nu pout sa mia acult muzica la difuzor (nici cand imi suna telefonul se se mai aude melodia pusa de mine sau alta, daii pot auzi pe cei care mau sunat la telefon ) de ce? va rog frumos
cine stie si poate sa ma ajute sa imi raspunda (funda) + multumirile mele sincere!

Răspuns Câştigător
| AliceAll a răspuns:

Motivul sigur il afli numai daca iti duci telefonul in service, cei de acolo iti pot spune exact ce problema are telefonul tau.

1 răspuns:
| Bybanu a răspuns:

Du-te la sevice cu el.dar sper ca nu le vorbesti in halul asta!