| MJLO a întrebat:

Am si eu un Samsung Galaxy S4 mini si am o problema : cand deschideam o pagina de net ma intreba cu ce vreau sa o deschid ( cu Internet Explorer sau cu Chrome) si daca vreau intodeauna sau doar atunci. Eu i-am dat sa deschida cu Chrome intodeauna. Cum fac sa ma intrebe iar, de fiecare data, cu ce sa deschid o pagina de net?
Merci!

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

Pai 1. Nu e internet explorer laughing) E browser-ul stock, deci nu internet explorer.
2. Mergi la setari-aplicatii-apasa pe chrome si selecteaza debifare actiuni implicite.