| Whooooo a întrebat:

Salut am si eu un Vodafon 875 si nu se mai aprinde adica apare imaginea cu emblema Vodafone si ramane asa. am incercat sa dau si restart si nimic

Nu vreau raspunsuri dul la reparat ca asta stiam si eu dar e ultima solutie

Răspuns Câştigător
| KinekT a răspuns:

Am acelasi telefon si mi-s-a intamplat si mie, ramanea logoul vodafone..reset scot bateria nimic.L-am dus in garantie si mi lau reparat

2 răspunsuri:
| halogen001 a răspuns:

E bine cum zice DenyX13, se scoate bateria se lasa putin, se pune bateria la loc si se incearca din nou, poate merge.

| DenyX13 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat la un alt timp de telefon sde la ei. Incearca sa il desfaci si sa ii scoti bateria apoi sa il pornesti. Mie mi-a mers