| Bili90 a întrebat:

Salut am si eu un ZTE U - N721 codat pe Spania. Ma ajuta si pe mine cineva sa il decodez ( prin USB sau IMEI )...care stie?...dau funda :-)

1 răspuns:
| panther2007 a răspuns:

Din cate stiu eu respectivul telefon este pe android, decodarea lui nu se face neaparat prin IMEI sau USB si se poate face prin schimbarea de ROM(adica android), daca te pricepi cum sa il schimbi e bine, daca nu atunci iti stau la dispozitie spy_black_panther2007