| Alexaandruu a întrebat:

Salut, am si ru o intrebare aseara am actualizat softwul la Iphone 6s si pe google aveam salvate de telefon anumite adrese de email pe care acum nu le mai gasesc, cum as putea sa le mai recuperez ca nici nu le mai stiu. Va rog ajutati-ma!

1 răspuns:
| Allen_Ilica_1997 a răspuns:

Din pacate daca atunci cand ai actualizat sistemul acesta ti-a sters anumite adrese de mail nu mai pot fi recuperate...incearca totusi in icloud sa vezi daca le-a salvat acolo