| clauddiu a întrebat:

am televiziune de la digi si doar un singur decodor si vreau sa imi pun mai multe televizoare nu doar unu, ca am vazut la unu ca platesc ca si mine dar au mai multe televizoare, niste informati va rog, dau funda! ore de la romtelecom se poate?

2 răspunsuri:
| Andreyok a răspuns:

Ai nevoie de un decodor cu mai multe iesiri. Cred ca se poate face o adaptare la al tau. Trebuie sa vorbesti cu cei de la digi pentru informatii suplimentare

| aramitzz a răspuns:

Nu se poate mai multe televizoare pe un singur decodor (decat daca vrei sa vezi aelasi post pe mai multe tv) mai multe tv-uri poti avea doar daca ai televiziune prin cablu (upc, Orange), poti cere inca unul sau mai multe decodoare dar trebuie sa platesti in plus pentru fiecare