| Alexutzu_Alex_1980 a întrebat:

Salut.Am un cablu de la care pot conecta laptop-ul pe televizor (hdmi cred sau vga) si as vrea sa stiu daca acest cablu se poate conecta de la un ps4 la un televizor..Am vazut mai multe poze cu cabluri hdmi si au mufe diferite si as vrea sa stiu daca merge conectat de la Ps4 la tv.

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Daca TV-ul tau are intrare HDMI, normal si sigur ca il poti conecta fara probleme.

3 răspunsuri:
| DaftPunk a răspuns:

Incercarea moarte n-are, no?
Daca si PS4 si televizorul suporta HDMI, da, se poate.

| K0sti a răspuns:

"Am un cablu de la care pot conecta laptop-ul pe televizor (hdmi cred sau vga)..."
Pai tu nu stii ce cablu ai nene? E chiar rusinos sa afirmi asa ceva!

| Alexutzu_Alex_1980 explică (pentru K0sti):

E rusinos sa nu sti sa citesti gogule nu sa stii ce cabluri ai in casa.