| mateialex a întrebat:

Am un calculator cu procesorul de 3ghz Intel dual core, RAM de 4gb si placa video de 1 gb.NFS the run, ca de exemplu, are cerintele recomandate cat calculatorul meu, dar se misca greu cu grafica la mediu si mai multe jocuri se misca greu si nu stiu de ce. Va rog sa ma ajutati.

Răspuns Câştigător
| pulx a răspuns:

Probabil din cauza virusilor.Eu am acelasi lucru ca si tine mi se misca jocurile greu dar dupa un timp.Ai putea sa incerci la un specialist, dar eu zi ca s-ar incalzi placa prea repede si de aceea.Sunt multe cazuri.Noroc sper ca te-am ajutat.

2 răspunsuri:
| Elektro a răspuns:

Virusi... rolling eyes dar tu nu ai zis CE FEL de placa ai. Asa si eu pot sa zic ca am placa de 2000000 gb si e de fapt una f. veche si proasta.

| mateialex explică:

ATI Radeon HD 5400 Series