| dunadaniel a întrebat:

Salut, am un dell vostro si doar ce am instalat windows-ul pe el, i-am luate toate drivele noi, merge foarte bine...doar ca am o problema: atunci cand rulez pe laptop si stau cu el in priza nu functioneaza mouse-ul pe usb ci merge decat touch pad-ul. cand il scot din priza mouse-ul si stau pe baterie merge mouse-ul. are cineva habar?

1 răspuns:
| gaby140 a răspuns:

Poate mouseul nu e compatibil cu noul windows sau poate e o problema tehnica... te sfatuiesc sa mergi la un specialist sau sa te uiti pe cutia originala a mouseului. Sper ca ti-am fost de ajutor...