| antonii a întrebat:

Salut.Am un document in Microsoft office 2003 si vreau sa-l xeroxez de pe un calculator cu o alta versiune de Microsoft(deoarece eu n-a imprimanta).Se poate si daca nu, ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| AlexL28 a răspuns:

Se poate, documentele create cu Office 2003 sunt compatibile cu versiunile mai noi, doar invers nu functioneaza. Dar eu iti recomand sa il copiezi in Google Docs, sa setezi fisierele ca fiind publice, mergi la un prieten, intri pe net la linkul respectiv, dai print si gata, fara sa le mai copiez pe cd, fara sa te enervezica nu mergi si sa cauti dupa stick, fara sa ai probleme cu compatibilitatea software. Ma gandesc ca nu o dsa faci asta, dar pe viitor ai putea incerca. Nu uita, Google Docs.

2 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Se poate.nu conteaza.

| K0sti a răspuns:

Da!