| Mąřı_Mąřı_2000 a întrebat:

Salut.Am un home cinema Philips care am pus pe el un subwoofer auto si l am dat la maxim si cred ca s-a ars.Acum cand il aprind se aude in "bazait" in el si in boxe.Ce Pot face? Multumesc

7 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Asta iti trebuie: http://olx.ro/oferta/set-3-sfetnice-albe-ikea-ID2tQjT.html#2cf3f76dae

Iei un set si o sa primesti cele mai bune sfaturi, ca alta data sa nu mai faci prostii!

| Mąřı_Mąřı_2000 explică (pentru K0sti):

Serios? laughing ce dracu fac cu aia?

| K0sti a răspuns (pentru Mąřı_Mąřı_2000):

Pai nu spusai, sa-ti dea sfaturi, ca sa nu mai faci prostii! happy
Sunt bune "sfetnicele" in casa! Nu se stie cand ai nevoie!

| Eduaard a răspuns:

Poți lua altul.

| Andutu21 a răspuns:

Garantie, reparat daca se aude si in boxe s-a intamplat ceva pe partea de amplificare.

| Mąřı_Mąřı_2000 explică (pentru Andutu21):

Si eu nu pot face nimic?

| Andutu21 a răspuns (pentru Mąřı_Mąřı_2000):

Ce sa faci? daca puteai sa faci ceva si te pricepeai la electronica banuiesc ca numai postai si deja le reparai.