| Faker a întrebat:

Salut, am un iphone 3gs, i-am facut jailbreak cand l-am primit (4.3.5). Vreau sa ii fac upgrade la iOS 5. As vrea sa stiu daca pierd aplicatiile din apropo store, cele din cydia si cele din installous.happy Si bineinteles daca ma sfatuiti sa fac upgrade-ul sau nuhappy multumesc

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Daca ii faci upgrade la IOS 5 pierzi tot ->il aduci in starea in care se afla cand l-ai cumparat din magazin. Chiar si jailbreak-ul il pierzi! Dispare Cydia si Installous si iti raman doar iconitele de baza de pe prima pagina ->atat!

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Faker explică:

Bun... sa va spun cum sta treabahappy
Cand instalezi sistelu de operare ai optiunea sa faci back-up in itunes... daca faci, dupa instalare poti da restore, si asta include si poze/video, agenda notite, tot... daca nu faci back-up, in cel mai bun caz iti poti recupera doar aplicatiile